Dodaj opinię:

 

Opinie Eko Błysk – usługi sprzątające Świecie, Chełmno, Grudziądz, Toruń:

5,0 rating
Czerwiec 19, 2019

Rzetelna i fachowa firma sprzątająca. Mieszkanie potrzebowało gruntownego odświeżenia po moim pobycie za granicą. Skorzystałem z usług dodatkowych, typu pranie tapicerki i dywanów – jestem bardzo zadowolony. Mogę śmiało polecić firmę Eko Błysk innym zainteresowanym.

Andrzej
5,0 rating
Czerwiec 18, 2019

Profesjonalna, dokładna, najlepsza firma sprzątająca w Grudziądzu. Czystość w biurze na najwyższym poziomie gwarantowana, polecam!

Karolina
5,0 rating
Czerwiec 5, 2019

Korzystamy z ich usług od 1,5 roku. Raz w tygodniu zajmują się całym sprzątaniem, bo nie mieliśmy na to czasu.

Monika i Krzysztof
5,0 rating
Czerwiec 4, 2019

Polecam wszystkim zapracowanym – bieżące porządki w całym domu i mycie okien, robią to wszystko, czego ja nie chciałam robić 🙂

Andżela
5,0 rating
Czerwiec 1, 2019

Panie sprzątające zasługują na wielką pochwałę – dokonały niemożliwego 🙂 Dlaczego? Przygotowywaliśmy z żoną nasze nowe, wymarzone cztery kąty, przed wprowadzeniem się. W mieszkaniu od dwóch miesięcy trwał remont, który nie miał końca… Na szczęście się udało! Ekipa budowlana skończyła swoja pracę. Niestety to tyle z dobrych informacji. Po opuszczeniu przez nich mieszkania zastaliśmy kurz, bród, pył i inne pozostałości po prowadzonych pracach. Uwierzcie, to zastaliśmy, to był dramat! Doczyszczenie wszystkiego zajęłoby nam rok czasu 🙁 Co zrobiłem? Wykonałem telefon do firmy Eko Błysk ze Świecia! Przyjechali na wycenę, przedstawili zakres prac i umówiliśmy dogodny dla obu stron termin sprzątania. Za dwa dni cała ekipa zapukała do naszych drzwi. Nie oczekiwałem wielkich rezultatów, ale to co zastałem przy odbiorze mieszkania wprawiło mnie w zachwyt! Żona myślała, że pomyliliśmy drzwi 🙂 Mieszanie było nie do poznania: czyste, pachnące, a pył i brud budowlany poszedł w zapomnienie… Ekipa doczyściła każdy najmniejszy szczegół. Profesjonalna robota. Polecam wszystkim usługi firmy Eko Błysk.

Krzysztof